yükleniyor

ÖZEN İŞ SAKSI TABAK

MSMÖZEN İŞ SAKSI TABAK
  • Satış Fiyatı :
  • 3,50TL
Ürün notu
facebook share
43022310
Marka :Özen İş
MSM

Ürün Açıklaması

Özen İş Saksı Tabak  bahçelerini, balkonlarını, evlerini, teraslarını  rengarenk çiçeklerle süslemek isteyenler için ideal bir üründür. Silindirik bir yapıya sahiptir. Özen İş  Papatya ve Menekşe saksılarına uygun bu altlık sayesinde bitkilerinizi sulamak daha kolay olacaktır. Şık görüntüsü ve deseni ile balkonlarınıza ve evlerinize  dekoratif  bir hava katar.

 Ev bitkilerinizi  zirai ilaçlar ile ilaçlamak siz ve bitkileriniz için sağlıklı değildir. Evdeki malzemeler ile de bitkilerinizi böceklerden korumanız mümkündür. Bir litre suyun içerisine bir yemek kaşığı arap sabunu ve birkaç damla sıvı yağ ekleyin. Bu karışım ev bitkilerindeki böceklenme için etkili olacaktır. Bu uygulamanın özellikle güllerde meydana gelebilen böceklenme üzerinde etkili olduğu bilinmektedir. Böceklerin dokularının pH derecesi asitiktir. Arap sabunu kireç baz niteliği taşır. Bu sayede asidi kovucu etkide bulunur. Eğer bu işlemden sonra hala böceklenmeden kurtulamadıysanız, bir litre kadar suyun içerisine bir avuç kadar acı biber koyarak bir süre bekletin. Hazırladığınız suyu böceklenmeyi yok etmekte kullanabilirsiniz.

Özen İş Saksı Tabağı'nı Migros Sanal Market'in Bahçe Ürünleri kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM