yükleniyor

COLGATE TOTAL GELİŞMİŞ NANE TEMİZLİĞİ DİŞ MACUNU 50 ML

MSMCOLGATE TOTAL GELİŞMİŞ NANE TEMİZLİĞİ DİŞ MACUNU 50 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 5,45TL
Ürün notu
facebook share
34010262
Marka :Colgate
MSM

Ürün Açıklaması

 Colgate Total Clean Mint Diş Macunu 50 ml.  12 saat etkili nane ferahlığı sağlayan bir diş macunudur.

Dişlerinizi plaka ve tartar oluşumuna karşı gün boyu korur. Diş etlerinizin sağlığı için bakım yapar. Çürük oluşmasını engeller. Fırçalamayla ağza dağılmaya başlayan nane özleri nefesinizin ferahlamasını sağlar.

Dişlerinizi fırçalamadan önce fırçayı ve macunu ıslatmayın çünkü bu macunun ve fırçanın gereğinden fazla yumuşamasına neden olarak fırçalamanın etkisini azaltır.

Doğru şekilde diş fırçalamak için;

1) Diş fırçasını 45 derecelik açı ile diş ve dişeti birleşimine yerleştirin ve ufak dairesel hareketlerle en az 8-10 kez fırçayı yerinden kaldırmadan diş yüzeylerini fırçalayın. Daha sonra bir fırça boyu ilerleyerek aynı işlemi diş yüzeylerine uygulayın.

2) Dişlerin dil ve damak tarafına bakan iç yüzeylerini süpürme hareketiyle diş etinden dişe doğru hareket ettirerek fırçalayın.

3) Fırçayı dişlerinizin çiğneme yüzeyine yerleştirin ve ileri geri hareketlerle fırçalayın.

4) Ön dişlerin arka yüzeylerini fırçalayın

5) Fırçanızın arkasındaki yumuşak diş temizleyicisi ile dilinizi önden arkaya doğru fırçalayın.

Diş ipi kullanarak, dişlerinizdeki gözle göremediğiniz diş aralarını da temizleyerek çürüklerin oluşmasını önleyebilirsiniz.

Bakteri oluşumunu azaltan Colgate Total Clean Mint 'e Migros Sanal Market Diş Macunları kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Bakteri plağı oluşumu ciddi ağız sağlığı problemlerine sebep olabilir. Yeni geliştirilmiş Colgate Total üstün ağız sağlığı için bakteri plağı oluşumuna karşı 12 saat süren koruma sağlar. Diş çürüklerinin oluşumunu engeller, diş eti sorunlarıyla savaşır, plak oluşumunu azaltır, tartar oluşumunu engeller, hassas dişleri korur, nefesinizi ferahlatır,dişleri beyazlatır ve diş minesini güçlendirir.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM