yükleniyor

COLGATE TOTAL GELİŞMİŞ BEYAZLIK DİŞ MACUNU 50 ML

MSMCOLGATE TOTAL GELİŞMİŞ BEYAZLIK DİŞ MACUNU 50 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 5,45TL
Ürün notu
facebook share
34010261
Marka :Colgate
MSM

Ürün Açıklaması

Colgate Total Whitening Diş Macunu 50 Ml.hassas dişler için ideal beyazlatıcı etkili bir diş macunudur.

Diş çürüklerinin oluşumunu engellediği gibi, yemeklerden sonra ağızda görülen tartar ve plak oluşumunu engeller. Diş eti sorunları ile savaşırken, diş minesini güçlendirir. Aynı zamanda çürümelere ve başka rahatsızlıklara da neden olan bakterilere geçit vermez. Ferahlatan kokusuyla nefesinizi rahatlatır. Güçlü beyazlatıcı formülüyle dişlerinizin doğal beyazlığına kavuşmasını sağlar.

Günde iki kere kullanımla 7 ay süren klinik çalışma sonucuna göre Colgate Total setinin diş eti problemlerini % 88’e kadar önlediği görülmüştür.

Fırçanızın kıl demetlerinin birbirinden ayrılmasından, eğilmesinden bozulduğunu anlayabilirsiniz. Dişfırçalarının ortalama üç ayda bir değiştirilmesi gerektiğini unutmayın.


Doğru şekilde diş fırçalamak için;


1) Diş fırçasını 45 derecelik açı ile diş ve dişeti birleşimine yerleştirin ve ufak dairesel hareketlerle en az 8-10 kez fırçayı yerinden kaldırmadan diş yüzeylerini fırçalayın. Daha sonra bir fırça boyu ilerleyerek aynı işlemi diş yüzeylerine uygulayın.

2) Dişlerin dil ve damak tarafına bakan iç yüzeylerini süpürme hareketiyle diş etinden dişe doğru hareket ettirerek fırçalayın.

3) Fırçayı dişlerinizin çiğneme yüzeyine yerleştirin ve ileri geri hareketlerle fırçalayın.

4) Ön dişlerin arka yüzeylerini fırçalayın

5) Fırçanızın arkasındaki yumuşak diş temizleyicisi ile dilinizi önden arkaya doğru fırçalayın.

Diş ipi kullanarak, dişlerinizdeki gözle göremediğiniz diş aralarını da temizleyerek çürüklerin oluşmasını önleyebilirsiniz.


12 saat etkili  Colgate Total Professional White'a  Migros Sanal Market  Diş Macunları  kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verilebilir, online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Bakteri plağı oluşumu ciddi ağız sağlığı problemlerine sebep olabilir. Yeni geliştirilmiş Colgate Total üstün ağız sağlığı için bakteri plağı oluşumuna karşı 12 saat süren koruma sağlar. Diş çürüklerinin oluşumunu engeller, diş eti sorunlarıyla savaşır, plak oluşumunu azaltır, tartar oluşumunu engeller, hassas dişleri korur, nefesinizi ferahlatır,dişleri beyazlatır ve diş minesini güçlendirir.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM