yükleniyor

İTHAL SAPLI TIRMIK

MSMİTHAL SAPLI TIRMIK
  • Satış Fiyatı :
  • 7,00TL
Ürün notu
facebook share
43039929
Marka :İthal
MSM

Ürün Açıklaması

 İthal Saplı Tırmık,  bahçe işlerinde size yardımcı olacak bir alettir. Kullanımı kolaydır ve sağlamdır. Estetik bir görünüşe de sahiptir. Uzun sapı çok fazla eğilmenizi önleyerek belinizi rahat ettirir.

 Bahçenize çim  ekebilmek için 1 hafta önceden hazırlıklara başlamanız gerekmektedir. Güneşli bir günde kuru toprağı bel küreği veya pulluk yardımı kazdıktan sonra tırmık yardımı ile düzeltin. Topraktaki yabancı cisimleri ayırın ve topak olmuş bölümleri dağıtın. Bir kürek yardımı ile toprak seviyesini eşitledikten sonra taşları temizleyin ve çukurlaşan yerleri doldurun. Silindir yardımı ile toprağı sıkıştırdıktan sonra tekrar bir tırmık aracılığı ile toprağın yüzeyini düzeltin. Bu işlemlerin birkaç defa tekrarlanması gerekmektedir. Çim ekiminin daha muntazam olabilmesi için düzeltme işleminin özenle yapılması ve yüzeyde en az 2-3 cm'lik ince toprak kalması çok önemlidir.

İthal Saplı Tırmık'ı Migros Sanal Market'in Bahçe Ürünleri kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM