yükleniyor

FAIRY HEPSİ BİR ARADA LİMON 100 KAPSÜL

MSMFAIRY HEPSİ BİR ARADA LİMON 100 KAPSÜL
  • Satış Fiyatı :
  • 22,00TL
Ürün notu
facebook share
30980316
Marka :Fairy
MSM

Ürün Açıklaması

 Fairy Hepsi 1 Arada Bulaşık Makinesi Kapsülü 100'lü  dev ekonomik paketinde Migros Sanal Market Bulaşık Makinesi Ürünleri kategorisinde. Çok yönlü formülü sayesinde klasik Fairy temizliği, parlatıcı etkisi , makinenizi koruyan bulaşık tuzu etkisi, metal parlatma ve cam koruma bir aradadır. Yıkama esnasında hemen çözünerek derinlemesine etki yapar, güçlü hijyen sağlar. Yağa karşı bile kesin çözüm sunar. Limon kokuludur.

Eğer makinenizin kurutma özelliği yoksa yıkamadan hemen sonra kapağını açmakta fayda var. Kuruma esnasında oluşacak nem lekelere neden olabilir.


Bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Fairy Hepsi 1 Arada Bulaşık Makinesi Kapsülü; -Bulaşık makinenizde hızlıca ve tamamen çözünür. -Bulaşık makineleri için özel geliştirilmiş formül ve dizayn -Hepsi 1 Arada: Fairy Temizliği, Parlatıcı Etkisi, Bulaşık Tuzu Etkisi, Metal Parlatma, Cam Koruma Daha fazla bilgi için: www.fairy.com.tr Facebook linki: www.facebook.com/FairyTurkiye
MSM
FAIRY HEPSİ BİR ARADA LİMON 100 KAPSÜL
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM