yükleniyor

GILLETTE FUSION PROGLIDE YEDEK TIRAŞ BIÇAĞI 4'LÜ PAKET

MSMGILLETTE FUSION PROGLIDE YEDEK TIRAŞ BIÇAĞI 4'LÜ PAKET
  • Satış Fiyatı :
  • 54,90TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 38,43TL
Ürün notu
facebook share
35349154
Marka :Gillette
MSM

Ürün Açıklaması

 Gillette Fusion Proglide Yedek Bıçak Tıraş Bıçağı 4'lü Paket,  Migros Sanal Market  Tıraş Aletleri  reyonunda   bulunmaktadır.

Fusion Proglide bıçakları ince ve düzgündür. Daha az çekilme ve takılma   hissiyle, bıçakların zahmetsizce kaymasını sağlar. Kayganlaştırıcı bantta bulunan mineral yağlar ve  kayganlaştırıcı polimerler le geliştirilmiş formülü, bıçakların cildinizde pürüzsüzce   kaymasını sağlar. Başlık arkasında düzeltici bıçak bulunmaktadır. Burun altı, favori ve sakalınızı  şekillendirmek için kullanabilirsiniz. Ürün içeriğinde 4 adet yedek bıçak   bulunmaktadır.

Tıraşa başlamadan önce ılık su ile cildinizi mutlaka yumuşatın. Yüzünüzü ılık suyla iyice temizleyerek nemlendirin. Ilık su, kılları yumuşatır ve gözeneklerin açılmasını sağlar. Ayrıca tıraş köpüğü veya jel de nemli ciltte daha rahat yayılır. Ufak bir tavsiye; ılık suyla yüzünüzü yıkarken kalıp sabun kullanın. Bu sayede kıllar daha da yumuşar ve kesilmeye hazır olur.

Fusion Proglide  tıraş makinelerine uyumlu,  yedek bıçakları; tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Yeni Gillette® Fusion® ProGlide™ tıraş makinesi Gillette'in en konforlu tıraşını sağlamak için yeniden dizayn edildi. Daha ince, daha düzgün bıçaklarla, Gillette’in en gelişmiş kaplamasına sahiptir. Fusion’a göre yüzünüzde daha az takılma ve çekilme hissiyle, zahmetsizce kayar. Her gün tıraş olsanız bile olağanüstü bir konfor sağlar. Tüm bu iyileştirme ve yenilikleri YENİ Gillette Fusion ProGlide ve Gillette Fusion ProGlide Makinenin üzerinde çıplak gözle göremeyebilirsiniz, fakat ilk deneyimizden itibaren yüzünüzde artık tıraş bıçaklarını değil, kayganlığı hissedeceksiniz. 4 adet Fusion ProGlide yedek bıçağı bulunmaktadır. <BR>Facebook linki: www.facebook.com/GilletteTurkiye
MSM
GILLETTE FUSION PROGLIDE YEDEK TIRAŞ BIÇAĞI 4'LÜ PAKET
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM