yükleniyor

GILLETTE FUSION PROGLIDE POWER YEDEK TIRAŞ BIÇAĞI 4'LÜ PAKET

MSMGILLETTE FUSION PROGLIDE POWER YEDEK TIRAŞ BIÇAĞI 4'LÜ PAKET
  • Satış Fiyatı :
  • 59,90TL
Ürün notu
facebook share
35349156
Marka :Gillette
MSM

Ürün Açıklaması

 Gillette Fusion Proglide Yedek Bıçak 4'lü,  Migros Sanal Market Tıraş Malzemeleri  kategorisinde bulunmaktadır.

Fusion Proglide bıçakları ince ve düzgündür. Daha az çekilme ve takılma  hissiyle, bıçakların zahmetsizce kaymasını sağlar. Kayganlaştırıcı bantta bulunan mineral yağlar ve kayganlaştırıcı polimerler le geliştirilmiş formülü, bıçakların cildinizde pürüzsüzce  kaymasını sağlar. Başlık arkasında düzeltici bıçak bulunmaktadır. Burun altı, favori ve sakalınızı  şekillendirmek için kullanabilirsiniz. Ürün içeriğinde 4 adet yedek bıçak   bulunmaktadır.

Fusion Proglide tıraş makinelerine uyumlu, yedek bıçakları; tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

Yeni Gillette® Fusion® ProGlide™ tıraş makinesi Gillette'in en konforlu tıraşını sağlamak için yeniden dizayn edildi.. Daha ince, daha düzgün bıçaklarla, Gillette’in en gelişmiş kaplamasına sahiptir.. Fusion’a göre yüzünüzde daha az takılma ve çekilme hissiyle, zahmetsizce kayar. Her gün tıraş olsanız bile olağanüstü bir konfor sağlar. Tüm bu iyileştirme ve yenilikleri YENİ Gillette Fusion ProGlide ve Gillette Fusion ProGlide Makinenin üzerinde çıplak gözle göremeyebilirsiniz, fakat ilk deneyimizden itibaren yüzünüzde artık tıraş bıçaklarını değil, kayganlığı hissedeceksiniz. 4 adet Gillette Fusion ProGlide Power yedek bıçağı içerir. <BR>Facebook linki: www.facebook.com/GilletteTurkiye
MSM
GILLETTE FUSION PROGLIDE POWER YEDEK TIRAŞ BIÇAĞI 4'LÜ PAKET
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM