yükleniyor

HELLO KITTY KIZ ÇOCUK MAYOSU

MSMHELLO KITTY KIZ ÇOCUK MAYOSU
  • Satış Fiyatı :
  • 29,95TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
51800043
Marka :Hello Kitty
MSM

Ürün Açıklaması

 Kyo Bikini Alt Düz  dokusu, çabuk kuruma özelliği ve şıklığı ile plajlara  yazı getiriyor!  Kyo My Friend, kadın bedenini ve kadınların giyimden beklentilerini iyi analiz etmiş bir marka. Türk kadınlarının alt beden üst beden farklarını iyi analiz ederek, kadınlara altta ve üstte farklı beden seçme seçeneği sunuyor. Bu nedenle KYO; kadınları “takım, ayrılmazlık ve bütünlük” gibi sıkıcı kalıplara sokmak yerine onlara seçme özgürlüğü veriyor. İstediği bedeni, istediği rengi, istediği deseni birbiri ile karıştırma, ürünleri tek parça olarak alabilme özgürlüğü. İşte KYO’nun en büyük farkı.

"Kendi koleksiyonunu kendin yarat" sloganı ile  renk - model  seçme özgürlüğü tanıyan  Kyo ürünlerinde  müşteri tasarımını kendi yapmaktadır. Böylece hiçbir koleksiyonda müşteriler renk ve beden sıkıntısı yaşamamaktadır. Bir bikininin altını 36 üstünü 40 alabilmekte, veya altını yeşil üstünü desenli alıp müşteri keyifle kendi bikinisini kendisi tasarlamaktadır.

 Kaliteli, sağlıklı ve kalıcı bir bronzlaşma için güneşe çıkış saatleri  çok önemlidir. Plajda ilk günden itibaren uzun sürelerle güneşe maruz kalmak cilde büyük zarar verebilmektedir. Bu sebeple  güneşlenme süresi yavaş yavaş artırılmalıdır. Sağlıklı ve ideal bronzluk için sabahları 10. 30'a kadar, öğleden sonra ise 15.30'dan sonra güneşlenmeyi tercih etmek gerekmektedir.  Cilt tipine uygun bir güneş sütü  kullanmak da son derece önem taşımaktadır. Ten rengi açık olanlar yüksek faktörlü güneş kremleri  kullanmaya özen göstermelidirler.
 

Kyo Bikini Alt Düz'ü Migros Sanal Market'in Plaj Kıyafetleri  kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM