yükleniyor

TOUCH ME ZİNCİRLİ SEPET SAKSI

MSMTOUCH ME ZİNCİRLİ SEPET SAKSI
  • Satış Fiyatı :
  • 7,00TL
Ürün notu
facebook share
43021275
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 İthal Zincirli Sepet Saksı bahçelerini,balkonlarını, evlerini, teraslarını rengarenk çiçeklerle süslemek isteyenler için ideal bir üründür. Şık görünüşü ile evlere ve özellikle yazlıklara hava katar. Zincirli askısı, desenli otantik sepeti ile bu saksı çiçeklerinizin daha güzel görünmesini sağlar.

 Saksı çiçeklerini yerleştirirken ısı, nem ve ışığa önem göstermek gerekir. Nem çiçekler için oldukça önemlidir. Bitkilerin neme ihtiyaç duyup duymadığını anlamak için küçük parmağın iki cm kadar toprağın içine batırılması gerekmektedir. Daha kalın ve etli yapraklı olan bitkiler, daha az nem isterler. Bunun sebebi bünyelerinde hali hazırda su bulundurmalarıdır. Daha ince yapraklı bitkilerin nem ihtiyaçları daha fazla olacaktır. Sulamanın buna göre yapılması da uygun olacaktır. Bitkiler direkt olarak gelen güneş ışığını sevmez. Bu sebeple bol ışık alan fakat doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacakları yerlere yerleştirmek gerekir. Bulundukları ortamda çok fazla ısı değişikliği olmamasına da önem gösterilmesi gerekir.

İthal Zincirli Sepet Saksı'yı Migros Sanal Market'in Bahçe Ürünleri kategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM