yükleniyor

GOODY KUZU ETLİ VE PİRİNÇLİ KEDİ MAMASI 2,5 KG

MSMGOODY KUZU ETLİ VE PİRİNÇLİ KEDİ MAMASI 2,5 KG
  • Satış Fiyatı :
  • 36,50TL
Ürün notu
facebook share
09078135
Marka :Goody
MSM

Ürün Açıklaması

Goody Kuzu Etli ve Pirinçli Kedi Maması 2,5 kg.kedinizin gelişimi için önemli olan  taurin içerir. Bu sayede kedinizin genel sağlığının yanında kalp, damar ve göz sağılığına da katkıda bulunur. İçerdiği orantılı miktardaki kalsiyum ve fosfor kedilerinizin diş ve kemik oluşunu destekler. Protein sayesinde kas yapısına fayda sağlar. Kedilerin bağışıklık sistemini  kuvvetlendiren  aminoasitler  içerir. Zengin vitamin karışımı, doğal lifler ve Omega 3 ve 6 yağ asitleri  bulundurduğu için kedilerinizin sindirimini kolaylaştırır, tüy ve deri sağlığına katkıda bulunur. 2-3 kilo arası kedilerinize günlük 40-55gr. civarı Goody Kuru Kedi maması vermeniz tavsiye edilir. Bunun yanında;

4-5 kg. kediler için 75-95 gr.
6-7 kg. kediler için 115-135 gr.
8-9 kg. kediler için 150-170 gr.
10 kg. kediler için 190 gr. mama önerilir.

Kedinize önerilen miktar kadar mamayı mama kabına boşaltmanız yeterlidir. Kedinizin her zaman temiz içme suyu olmasına özen gösteriniz. Lezzeti ile kedilerinizi mutlu eder.

İçeriğinde; Kuzu eti ve hayvansal yan ürünler, tahıllar, hayvansal yağlar (AB tarafından izin verilmiş antioksidanlarca korunmuş ), tuz, maya, vitamin ve mineraller bulunur.
 
 
Kedi tüyleri yapıları itibariyle döküldüğü yerlere yapışırlar. Bu sebeple temizlemek daha güçtür. Özellikle elbiselerden ve mobilyalardan kedi tüylerini temizlemek için özel olarak üretilmiş olan temizleme rulolarından kullanabilirsiniz. Bu işlem için evlerinizdeki koli bantlarının yapışkan kısımlarından da yararlanabilirsiniz. 

Goody Kuzu Etli ve Pirinçli Kedi Maması'nı Migros Sanal Market'in Kedi Mamaları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Bu Fırsat Kaçmaz !
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM