yükleniyor

TOUCH ME FORTRESS TEFLON SAHAN 18 CM

MSMTOUCH ME FORTRESS TEFLON SAHAN 18 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 16,00TL
Ürün notu
facebook share
32029795
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch   Me Fortress Teflon Sahan , çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Yanmaz ve yapıştırmaz teflon iç yüzeye sahip olan Touch Me Sahan ile lezzetli omletler hazırlayabilirsiniz. Isıya dayanıklı sapı ile tavayı elinizi yakmadan sofranıza güvenle taşıyabilirsiniz.

18 cm.'lik çapa sahip teflon sahan, ısıyı en iyi şekilde dağıtır ve böylelikle hazırladığınız tarifler daha çabuk ve lezzetli pişer.

Unutmayın, mutfakta kullanılan her ürün, zaman içerisinde yiyeceklerin içerisindeki asitten etkilenebilir. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyeceklerle temas halinde bırakılırsa ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz. Yıkadıktan sonra kendi kendine kurumasını beklemek yerine siz biz bez yardımı ile kurulayınız.

Yanmaz ve yapışmaz olduğu için kolayca temizlenebilen Touch Me Teflon Sahan'ı elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Touch Me Fortress Teflon Sahan'ı, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM