yükleniyor

TOUCH ME FORTRESS TEFLON TAVA 26 CM

MSMTOUCH ME FORTRESS TEFLON TAVA 26 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 17,00TL
Ürün notu
facebook share
32029794
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch   Me Fortress Teflon Tava , çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Yanmaz ve yapıştırmaz teflon iç yüzeye sahip olan Touch Me Tava ile lezzetli omletler hazırlayabilirsiniz. Isıya dayanıklı sapı ile tavayı elinizi yakmadan sofranıza güvenle taşıyabilirsiniz.

26 cm.'lik çapa sahip teflon tava, ısıyı en iyi şekilde dağıtır ve böylelikle hazırladığınız tarifler daha çabuk ve lezzetli pişer.

Unutmayın, mutfakta kullanılan her ürün, zaman içerisinde yiyeceklerin içerisindeki asitten etkilenebilir. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyeceklerle temas halinde bırakılırsa ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz.

Yanmaz ve yapışmaz olduğu için kolayca temizlenebilen Touch Me Teflon Tava'yı elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Touch Me Fortress Teflon Tava'yı, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM