yükleniyor

TOUCH ME FORTRESS TEFLON KREP TAVASI 25 CM

MSMTOUCH ME FORTRESS TEFLON KREP TAVASI 25 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 15,00TL
Ürün notu
facebook share
32029798
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Fortress Teflon Krep Tavası , çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Yanmaz ve yapıştırmaz teflon iç yüzeye sahip olan Touch Me Krep Tavası ile lezzetli omletler ve krepler hazırlayabilirsiniz. Isıya dayanıklı sapı ile tavayı elinizi yakmadan sofranıza güvenle taşıyabilirsiniz.

25 cm.'lik çapa sahip seramik tava, ısıyı en iyi şekilde dağıtır ve böylelikle hazırladığınız krepler daha çabuk ve lezzetli pişer. Krep tarifinizde farklılık arıyorsanız, krep için hazırladığınız harca şeker katarak şekerli krep hazırlayabilirsiniz.

Unutmayın, mutfakta kullanılan her ürün, zamanla yiyeceklerin içerisindeki asitten etkilenebilir. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyeceklerle temas halinde bırakılırsa ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz.

Yanmaz ve yapışmaz olduğu için kolayca temizlenebilen Touch Me Krep Tavası'nı, elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Touch Me Fortress Teflon Krep Tavası'nı, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM