yükleniyor

TOUCH ME FORTRESS TEFLON IZGARA TAVA 28X28 CM

MSMTOUCH ME FORTRESS TEFLON IZGARA TAVA 28X28 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 23,00TL
Ürün notu
facebook share
32029796
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Fortress Teflon Izgara Tava çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Teflon iç yüzeye sahip Touch Me Izgara Tava ile lezzetli ızgara tariflerini pratik bir şekilde pişirebilirsiniz. 28 x 28 cm.'lik çapı, ızgara yapmak için ideal bir ölçüdür. Yanmaz ve yapıştırmaz seramik iç kaplamaya sahip olan tavanın tabanı, ısıyı eşit miktarda dağıtır. Bu sayede Touch Me Seramik tavada pişirilen ızgaralar lezzetli ve çabuk pişer.

Izgara tavada eğer balık yapacaksanız, balık pişerken üzerine süreceğiniz yağ, balığın daha parlak ve lezzetli olmasını sağlayacaktır.

Unutmayın, mutfakta kullanılan her ürün, zamanla yiyeceklerin içerisindeki asitten etkilenebilir. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyeceklerle temas halinde bırakılırsa ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz.

Yanmaz ve yapışmaz olduğu için kolayca temizlenebilen Touch Me Fortress Teflon Izgara Tava'yı, elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Touch Me Fortress Teflon Izgara Tava'yı, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM