yükleniyor

VİLEDA EASY WRING & CLEAN

MSMVİLEDA EASY WRING & CLEAN
  • Satış Fiyatı :
  • 99,00TL
Ürün notu
facebook share
31205166
Marka :Vileda
MSM

Ürün Açıklaması

 Vileda Easy Wring & Clean , yüzde 100   mikrofiber başlığa sahiptir.  Köşe temizliği  için idealdir. Teleskobik borusu ile boyunuza göre ayarlayabilir,   kullanımınızı kolaylaştırabilirsiniz.   Pedal mekanizması ile yorulmadan etkili temizlik   sağlar. Vileda Easy Wring & Clean hızlı dönen başlığı ile 1 dakikada 1.000 defadan fazla döner.  Cam fiber  malzemeden gelen üstün pedal dayanıklılığı vardır. Ergonomik pedalı sayesinde daha hızlı kuruluk sağlar. Dönme hızını kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Su sıçramasına karşı korumalıdır. 

Geri dönüşümlü   malzeme kullanımı ile çevrecidir.  Mikrofiber paspası  sayesinde tüm yüzeylerde   deterjan   bile kullanmadan etkili temizlik sağlar. Özel üçgen şekilli paspası sayesinde köşelere girebilir.  Oynar paspas başlığı  ile ulaşılması zor alanlara bile yetişir. Oynar başlıklı paspas  cam ve duvar fayansı temizliğinde  de mükemmel sonuç verir. Paspas başlığı 60 derecede yıkanabilir.

Vileda Easy Wring & Clean,  Temizlik Seti, Süngerler  reyonunda bulunmaktadır. Pratik ve ideal bir temizlik sağlayan ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile   gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

+6 Money Hediye! 9-22 Temmuz 2015 tarihleri arasında Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus ile bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneyler 2 gün içerisinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money Topla Ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Aynı üründen günde en fazla 25 adet,kampanya boyunca ise 50 adet ürün alımında Money kazanılabilir. Her müşteri en fazla bir adet Money hediyeli ”Sana Özel Money ”ürünü alabilir. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM