yükleniyor

QMAX 2'Lİ ERKEK ÇOCUK ÇORABI

MSMQMAX 2'Lİ ERKEK ÇOCUK ÇORABI
  • Satış Fiyatı :
  • 3,00TL
Ürün notu
facebook share
51070061
Marka :Qmax
MSM

Ürün Açıklaması

 Qmax 2'li Erkek Çocuk Çorabı  9-12 yaş arası çocukların ayakları için uygundur. Teri emen yapısı sayesinde ayaklarının rahat etmesini sağlar. Sürekli terleyen, hareketli çocuklar için de ideal bir ürün olan Qmax, ikili paketi ile çocuklara seçim özgürlüğü tanır.

 Ayak sağlığı kişisel bakımın en önemli parçalarından biridir. Ayaklarda oluşan kötü kokuları engelleyebilmek için ayakların sürekli temiz tutulması ve çorapların her gün değiştirilmesi gerekmektedir. Plastik ayakkabılar yerine deriden veya ayaklarınızın nefes almasını sağlayan malzemeden üretilmiş ayakkabılar tercih edilmelidir. Bir ayakkabı üst üste iki günden daha uzun süre giyilmemeli ve çıkarıldıktan sonra muhakkak havalandırılmalıdır. Eğer ayakkabıda bir gün havalandırmanın sonrasında bile koku varsa, tekrar kullanılmaması gerekmektedir. 

Qmax 2'li Erkek Çocuk Çorabını Migros Sanal Market'in  Çoraplar  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM