yükleniyor

QMAX HAYVAN DESENLİ ERKEK ÇOCUK ÇORABI 2'Lİ

MSMQMAX HAYVAN DESENLİ ERKEK ÇOCUK ÇORABI 2'Lİ
  • Satış Fiyatı :
  • 3,00TL
Ürün notu
facebook share
51070069
Marka :Qmax
MSM

Ürün Açıklaması

Qmax Hayvan Desenli Erkek Çocuk Çorabı 2'li bir yaşındaki bebekleriniz için ideal bir çoraptır. Sevimli desenleri sayesinde çocukların ilgisini çeker. Canlı ve solmayan renklere sahiptir. Dayanıklıdır ve bebeklerin ayaklarının hava almasını sağlar.

 Ayak sağlığı kişisel bakımın en önemli parçalarından biridir. Ayaklarda oluşan kötü kokuları engelleyebilmek için ayakların sürekli temiz tutulması ve çorapların her gün değiştirilmesi gerekmektedir. Plastik ayakkabılar yerine deriden veya ayaklarınızın nefes almasını sağlayan malzemeden üretilmiş ayakkabılar tercih edilmelidir. Bir ayakkabı üst üste iki günden daha uzun süre giyilmemeli ve çıkarıldıktan sonra muhakkak havalandırılmalıdır. Eğer ayakkabıda bir gün havalandırmanın sonrasında bile koku varsa, tekrar kullanılmaması gerekmektedir. 

Qmax Hayvan Desenli Erkek Çocuk Çorabı'nı Migros Sanal Market'in Çoraplar reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM