yükleniyor

CARS ERKEK ÇOCUK BOXER 2'Lİ

MSMCARS ERKEK ÇOCUK BOXER 2'Lİ
  • Satış Fiyatı :
  • 4,00TL
Ürün notu
facebook share
51015090
Marka :Cars
MSM

Ürün Açıklaması

 Cars Erkek Çocuk Boxer 2'li  sayesinde çocuklarınıza iç çamaşırlarını giydirmek bir dert olmaktan çıkıyor. Bu paketin içerisinde özellikle erkek çocukların favori karakterlerinden olan Şimşek McQueen 'in de dahil olduğu  Arabalar  filminin karakterleri bulunmaktadır. Bu paket içerisinde çocuklara özel 2 adet boxer bulunmaktadır. Teri emen yapısı ve yumuşak dokusu ile çocuklarınızın sağlığını ön planda tutan bir üründür.

Bebeklerinizin kıyafetlerini yıkarken alerji yapmayan, organik deterjanları ya da sabun tozlarını kullanmanız oldukça önemlidir. Yıkama işlemini elde değil, çamaşır makinesinde yapacaksanız bir bebek filesinden yardım almanız gerekmektedir. Bebeklerin kıyafetleri boyutları sebebiyle makine içerisinde kaybolabilir. Kullanacağınız bebek fileleri sizi bu tip sorunlardan kurtaracaktır.

Cars Erkek Çocuk Boxer 2'liyi Migros Sanal Market'inİç Çamaşırı reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM