yükleniyor

WHISKAS JUNIOR CHICKEN KEDİ MAMASI 2 KG

MSMWHISKAS JUNIOR CHICKEN KEDİ MAMASI 2 KG
  • Satış Fiyatı :
  • 37,50TL
Ürün notu
facebook share
09087150
Marka :Whiskas
MSM

Ürün Açıklaması

 Whiskas Junior Chicken Kedi Maması 6 x 2 Kg.  yavru kediler için özel olarak üretilmiş lezzetli ve besleyici bir mamadır. Sütten yeni kesilmiş kedilerin severek tüketeceği bu mamayı aynı zamanda hamile kediler de tüketebilir.

Minicik kediniz hayata başlarken hiçbir şey sağlıklı, dengeli bir yemek rejiminden daha önemli olamaz. Whiskas Kuru Yavru ile, kediniz dayanılmaz çıtır çıtır bir lezzetle yemek zamanlarında ihtiyaç duyduğu her şeyi almış olur. Ayrıca bu sayede kemiklerinin gelişmesi için kalsiyum, bedenen gelişmesi için protein ve organlarının sağlıklı çalışması için vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm doğal yağları ve mineralleri de almış olacaktır.

Whiskas Yavru Mama’da dışı kıtır kıtır, içi leziz sütle dolu parçacıklar vardır. Bu parçacıklar yavru kedinizin sağlıklı ve mutlu büyümesi için gerekli tüm besini içerir. Sağlıklı kemikler  ve dişler için  kalsiyum desteği  sağlar. Hızlı büyümesini destekleyen protein içerir . Dengeli vitamin alımını destekler. Yavru kedinizin kolayca çiğneyebileceği parçacıklar içerir.

Eğer kedinizin oyun oynarken ellerinizi ısırma alışkanlığı varsa, her ısırdığında onunla oyun oynamayı bırakarak onu eğitebilirsiniz. Kediniz sizi kızgınlık ile ısırıyorsa, ona sert tepkiler göstermeniz onu daha da kızıracaktır ve o da saldırmaya devam edecektir. Oyun amaçlı ısırıyorsa ve sert tepki verdiyseniz, sizin oyunu devam ettirdiğinizi düşünecek ve yine ısırmaya devam edecektir. Halbuki, kediniz ellerinizi ısırdığı zaman ilginizi üzerinden çekerseniz bu huyundan zamanla vazgeçecektir.

Whiskas Junior Chicken Kedi Maması'nı Migros Sanal Market'in  Kedi Mamaları  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSMMSM

Ürün Detay

WHISKAS KURU YAVRU TAVUKLU 2 KG Minik kediniz hayata başlarken hiçbir şey sağlıklı, dengeli bir yemek rejiminden daha önemli olamaz. Whiskas® Kuru Yavru ile, kediniz dayanılmaz çıtır çıtır bir lezzetle yemek zamanlarında ihtiyaç duyduğu her şeyi almış olur. Ayrıca bu sayede kemiklerinin gelişmesi için kalsiyum, bedenen gelişmesi için protein ve organlarının sağlıklı çalışması için vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm doğal yağları ve mineralleri de almış olacak. Whiskas Yavru Mama’da dışı kıtır kıtır, içi leziz sütle dolu parçacıklar vardır. Bu parçacıklar yavru kedinizin sağlıklı ve mutlu büyümesi için gerekli tüm besini içerir. * Sağlıklı kemikler ve dişler için kalsiyum desteği sağlar. * Hızlı büyümesini destekleyen protein içerir. * Dengeli vitamin alımını destekler. * Yavru kedinizin kolayca çiğneyebileceği parçacıklar içerir.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM