yükleniyor

TOUCH ME FORTRESS TEFLON DERİN TENCERE 20 CM

MSMTOUCH ME FORTRESS TEFLON DERİN TENCERE 20 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 36,00TL
Ürün notu
facebook share
32016218
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

 Touch Me Fortress Teflon Derin Tencere çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır. Yanmaz ve yapıştırmaz teflon iç yüzeye sahip olan Touch Me Fortress Derin Tencere ile birçok yemek tarifini pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Isıya dayanıklı kulpları ile tencereyi elinizi yakmadan sofranıza güvenle taşıyabilirsiniz.

Dayanıklı dış yüzeye sahip Touch Me Fortress Teflon Derin Tencere 20 cm.'lik çapa sahiptir. Cam kapak sayesinde yemeğiniz pişerken yemeğin durumunu kapağı kaldırmadan görebilirsiniz. Böylelikle kapak sürekli açılmamış olur ve siz de enerji tasarrufu yapmış olursunuz.

Unutmayın, mutfakta kullanılan her ürün, zamanla yiyeceklerin içerisindeki asitten etkilenebilir. Kullanılan mutfak ürünleri yıkanmadan uzun süre yiyeceklerle temas halinde bırakılırsa ve iyice kurulanmaz ise zaman içerisinde renk değişimlerine ve lekelere sebep olabilir. Mutfakta kullanılan ürünlerin ömrünü uzatmak için bu etkilere dikkat ediniz.

Yanmaz ve yapışmaz olduğu için kolayca temizlenebilen Touch Me Fortress Teflon Derin Tencere'yi, elde veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz.

Touch Me Fortress Teflon Derin Tencere'yi, Migros Sanal Market  Pişirme Gereçleri reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM