yükleniyor

COLGATE ÜÇLÜ ETKİ DİŞ MACUNU 100 ML

MSMCOLGATE ÜÇLÜ ETKİ DİŞ MACUNU 100 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 2,00TL
Ürün notu
facebook share
34010285
Marka :Colgate
MSM

Ürün Açıklaması

 Colgate Üçlü Etki Diş Macunu , komple ağız bakımı yapan bir diş macunudur.

Öncelikle, Colgate Üçlü Etki özel formülü ile dişlerinizi güçlendirir. Bu sayede dişleriniz çürümelere karşı daha dayanıklı hale gelir. Formülünün bir diğer etkisi sayesinde nefesinizi ferahlatır. Son olarak da dişlerinizi beyazlatır. 

Diş macunları, plak adı verilen dişlerinizin ve diş etlerinizin üzerinde oluşan ve diş çürümesine ya da diş hastalıklarına neden olan tabakayla mücadele eder.


Daha sağlıklı dişlere sahip olabilmeniz için;

 

Ağız problemlerinize uygun diş macunu kullanarak dişlerinizi uzun süreli koruma altına alın. Daha sağlıklı komple ağız temizliği için diş fırçası kullanın. Fırçanızı seçerken diş ve ağız yapınız için en uygun olan fırçayı seçin. Daha temiz, ferah ve sağlıklı bir ağız için, diş fırçalama işlemi bittikten sonra ağız çalkalama suyu kullanın. Mükemmel ağız sağlığınızı tamamlamak için son adım olarak diş ipi kullanın. Diş ipi ile dişlerinizin göremediğiniz yerlerini temizleyin. Düzenli diş ipi kullanımı, en etkin fırçalama tekniklerinin bile ulaşamayacağı diş aralarını temizleyerek bu bölgelerde bakteri plağı oluşumunu engellemeye yardımcı olur.


Üç etkisiyle komple ağız bakımı yapan bu ürüne Migros Sanal Market  Diş Macunları  kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM