yükleniyor

COLGATE 5+ YAŞ ÇOCUK DİŞ FIRÇASI

MSMCOLGATE 5+ YAŞ ÇOCUK DİŞ FIRÇASI
  • Satış Fiyatı :
  • 10,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
34040282
Marka :Colgate
MSM

Ürün Açıklaması

 Colgate Smiles   Çocuk Diş Fırçası Extra Yumuşak , 2-6 yaş çocuklar için  üretilmiştir.   Miniklere özel olarak tasarlanmış bu diş fırçasıyla  çocuğunuz ağız bakımını  eğlenerek yapacak. Yuvarlatılmış ve yastıklı fırça başlığının arkasında yer alan  yanak temizleyicisi  sayesinde ağız temizliğinizi en etkin şekilde yapar. Özel olarak renklendirilmiş kıllar sayesinde çocuklar dişleri için uygun miktarda diş macunu kullanmayı da öğrenecektir. 
 

Doğru şekilde diş fırçalamak için;


1) Diş fırçasını 45 derecelik açı ile diş ve diş eti birleşimine yerleştirin ve ufak dairesel hareketlerle en az 8-10 kez fırçayı yerinden kaldırmadan diş yüzeylerini fırçalayın. Daha sonra bir fırça boyu ilerleyerek aynı işlemi diş yüzeylerine uygulayın.

2) Dişlerin dil ve damak tarafına bakan iç yüzeylerini süpürme hareketiyle diş etinden dişe doğru hareket ettirerek fırçalayın.

3) Fırçayı dişlerinizin çiğneme yüzeyine yerleştirin ve ileri geri hareketlerle fırçalayın.

4) Ön dişlerin arka yüzeylerini fırçalayın

5) Fırçanızın arkasındaki yumuşak diş temizleyicisi ile dilinizi önden arkaya doğru fırçalayın.


Beslenme ve ağız sağlığı  arasında doğrudan bir bağlantı vardır. Çürüksüz ve sağlıklı dişlere sahip olmak istiyorsanız beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirerek işe başlayabilirsiniz. Şekerli, dişe yapışabilecek ve asitli gıdaları özellikle ara öğünlerde tüketmek dişlerinizi hemen fırçalamadığınız takdirde oldukça zararlıdır. Kalsiyum bakımından zengin olan gıdaları (süt, peynir) tüketerek diş sağlığınızı korumaya yardımcı olabilirsiniz. Özellikle öğün aralarında tüketilen peynir, çürükleri engellemeye destek olacaktır.


Colgate Çocuk Diş Fırçası'na Migros Sanal  Diş Fırçaları, İpler  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM