yükleniyor

SESU AĞDA BANDI YÜZ 20'Lİ (HASSAS CİLTLER İÇİN)

MSMSESU AĞDA BANDI YÜZ 20'Lİ (HASSAS CİLTLER İÇİN)
  • Satış Fiyatı :
  • 21,90TL
Ürün notu
facebook share
35420330
Marka :Sesu
MSM

Ürün Açıklaması

İstenmeyen tüylerle mücadele eden, dinamik, genç ve hızlı bir yaşam tarzını tercih edenlerin her zaman yanında bulunacak Sirli Yüz Ağda Bandı hassas ciltler için  calendula officinalis çiçeği özleri ile yüz bölgesine canlılık katar!

İçeriğindeki sir sayesinde tüylerinizi beslemez. Dudak üstü, çene, kaş arası bölgeleri, bikini bölgesi ve küçük bölgelerdeki  istenmeyen tüyler ve rötuşlar için özel olarak hazırlanmıştır. Ağdanın ince sürülmesi gerekmektedir. Ağda temizleme mendilleri  ile temizleyebilirsiniz.

Sirli Yüz Ağda Bantları yüzün üst dudak, çene, kaş arası bölgeleri, bikini bölgesi ve küçük rötuşlar için kullanıma uygun olup, göğüs, perinal ve genital bölgeler için uygun değildir. Tahriş olmuş, varis, yara, nasır, ben ve güneş yanığı olan bölgelerde kullanmayınız. Bu ürünü ilk defa kullanacaksınız, uygulama yapacağınız bölgenin küçük bir kısmında, kullanım talimatlarına göre test ediniz. 24 saat sonra bu bölgede herhangi bir reaksiyon oluşmadığı takdirde ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu testi ağda temizleme mendilleri için de uygulayınız. Yüz bölgesinde kullanırken tahrişe neden olabileceğinden bantları bu bölgelerde arka arkaya iki kez uygulamayınız. Yaşlılar ve diyabet hastalarında kullanımı uygun değildir. Akne ilacı kullananlar ve hamileler tarafından kullanılmadan önce doktora danışılmalıdır. Epilasyon dışında herhangi bir amaç için kullanmayınız. Yutmayınız. Yutulması halinde ambalaj ile birlikte hemen doktora başvurunuz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Ağda sonrası ciltte kızarıklıkların oluşması doğaldır. Kızarıklıkların uzun sürmesi durumunda cildinize soğuk kompres uygulayınız. Belirtiler 24 saat içinde düzelmezse bir doktora başvurunuz. Uygulama sonrasında parfüm veya deodorant kullanmadan önce veya güneş banyosu yapmadan önce 24 saat bekleyiniz. Uygulama sonrası cildinizi kaşımayınız. Bu ürünü ağda deneyiminiz varsa kullanınız.

Migros Sanal Market Ağdalar  kategorisinden ulaşabileceğiniz, 20 yüz ağda bandı ve 4 adet temizleme mendili içeren ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

 Cildinizde lekeler varsa bu lekelerin yaz aylarında daha da derinleşeceğini ve kalıcı olabileceğini düşünerek, yaza girmeden tedavi yöntemlerine gitmelisiniz. Meyve asidi içeren ürünlerin doktor kontrolünde kullanılması gerektiğini unutmayın.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM