yükleniyor

APTAMIL 3 DEVAM SÜTÜ 900 GR

MSMAPTAMIL 3 DEVAM SÜTÜ 900 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 76,90TL
Ürün notu
facebook share
05046822
Marka :Aptamil
MSM

Ürün Açıklaması

 Milupa Aptamil 3 Devam Sütü 900 gr, bebeğinizin 9.ayından itibaren  kullanabileceğiniz bir devam sütüdür. Bebeğinizin gelişme ve büyüme eğrisine uygun olarak hazırlanmış Milupa Aptamil Devam Sütleri'nin sindirimi kolaydır, bebeklerde gaz yapmaz. İçeriğindeki  prebiyotik lif  sayesinde bebeğinizin hastalıklarla mücadele etmesini destekler, bağışıklığını kuvvetlendirir.  Protein, mineraller ve karbonhidrat  açısından zengindir. Lifli gıdalar bilindiği üzere dışkılamayı rahatlatır. Milupa Aptamil Devam Sütleri bebeğinizin bağırsak hareketlerini düzene sokar. Ürün 900 gr’dır.


Bebekler için en iyi besin anne sütüdür. Annenin sütünün az olduğu ya da olmadığı durumlarda bebeğin günlük besin ihtiyacını karşılamak için ek mamalara ihtiyaç duyulmaktadır. Devam sütleri seçilirken bebeğinizin ayına uygun, hijyenik ve sağlıklı bir şekilde üretilmiş olduğundan emin olduğunuz ürünleri tercih etmelisiniz.


Migros Sanal Market'in  Biberon Mamaları  reyonundan satın alabileceğiniz bu ürünü, tek tıkla sipariş verebilir,  online ya da kapıda   kredi kartı  ile ödeyerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

MSM
APTAMIL 3 DEVAM SÜTÜ 900 GR
MSM

APTAMİL 3 DEVAM SÜTÜ 900 GR

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM