yükleniyor

TESCOMA POŞET KLİPSİ

MSMTESCOMA POŞET KLİPSİ
  • Satış Fiyatı :
  • 4,00TL
Ürün notu
facebook share
32087525
Marka :Tescoma
MSM

Ürün Açıklaması

Set halinde satılan Tescoma Poşet Klips i, yüzde 100  organik bileşenlerden üretilmiş  çevre dostu bir üründür. Bu nedenle buzdolabında ,  gıda sakladığınız poşetlerin kapaklarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.  Cips, çerez, çekirdek gibi ürün poşetlerinde kullanabileceğiniz gibi, kapalı durmasını istediğiniz bütün ambalajlarda uygulayabilirsiniz.

 Kışa hazırlık  yaparken,  yazdan kalma lezzetler arasında en çok saklanan  domatesi , pek çok şekilde dipfrize  atmak mümkün.  Domatesleri rendeleyip , buz kalıpları na dökerek dondurmak, ardından çıkartarak poşetlemek bu yöntemlerden birisi. Böylece bir domatesin kaç kalıba sığdığını bilirsiniz.  Yemek yaparken de kullanacağınız miktarı daha sağlıklı bir şekilde ölçmüş olursunuz.

 Gıdaların taze kalmasını sağlayan ve 3 yıl garantili olarak satılan Poşet Klipsi'ne Migros Sanal Market  Nalburiye, Hırdavat kategorisinden ulaşabilirsiniz. Tescoma Poşet Klipsi'ni, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM