yükleniyor

QMAX DİKŞSİZ BAYAN KORSAJ ATLET L/XL

MSMQMAX DİKŞSİZ BAYAN KORSAJ ATLET L/XL
  • Satış Fiyatı :
  • 21,95TL
Ürün notu
facebook share
51012522
Marka :Qmax
MSM

Ürün Açıklaması

 QMax Dikişsiz Bayan Korsaj Atlet L / XL  bedendedir. Askısız oluşu sebebiyle her türlü kıyafetleriniz ile uyum gösterir. Günlük kullanım için uygundur. Özellikle gece kıyafetlerinin ve omzu açık üstlerin içinde tercih edilebilecek QMax Dikişsiz Korsaj Atlet, kaliteli malzemeden üretilmiştir. Süper yumuşak  mikro-elyaf  ile üretilen dikişsiz ürünler vücudu sarar ve iz yapmaz. Bu ürünlerde kullanılan elyaf özellikleri ve üretim teknolojisi nedeni ile bakımı kolaydır. Kolay yıkanır, çabuk kurur, ütü gerektirmez ve deforme olmaz. % 82 polyamide % 18 elastan içerir. 3 boyutlu esnekliğe sahiptir. QMax'in bu ürününü 30 derecede yıkamanız önerilmektedir. L / XL 44 - 46 bedene denk gelmektedir. Şık bir görünüme sahiptir ve günlük kullanım için uygundur.

Çoraplarınızı ve küçük parçalardan oluşan el bezi gibi çamaşırlarınızı makinede yıkarken, çamaşır yıkama ve koruma filelerinden yardım almanız gerekmektedir. Bu sayede kaybolma ve karışma derdinden kurtulmuş olursunuz. Bebeklerin kıyafetleri boyutları sebebiyle makine içerisinde kaybolabilecek çamaşırlardandır. Yine, kullanacağınız bebek fileleri sizi bu tip sorunlardan kurtaracaktır.

QMax Dikişsiz Bayan Korsaj Atlet'i Migros Sanal Market'in İç Çamaşırıreyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM