yükleniyor

QMAX DİKİŞSİZ BAYAN İNCE ASKILI ATLET SM

MSMQMAX DİKİŞSİZ BAYAN İNCE ASKILI ATLET SM
  • Satış Fiyatı :
  • 17,95TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
51012517
Marka :Qmax
MSM

Ürün Açıklaması

 QMax Dikişsiz Bayan İnce Askılı Atlet   S / M  bedendedir. İnce askıları sayesinde şıktır. Vücudu sıkmadan sarar ve kıyafet altında toplanma yapmaz. Gün boyu rahat etmenizi sağlamak için özel olarak üretilmiştir. Süper yumuşak mikro-elyaf  ile üretilen dikişsiz ürünler vücudu sarar ve iz yapmaz. Giyim rahatlığının yanı sıra antibakteriyel  hijyenik yapısı, ten ile havayı buluşturarak terletmeyen özelliği ile sağlığınızı korur. Bu ürünlerde kullanılan elyaf özellikleri ve üretim teknolojisi nedeni ile bakımı kolaydır. Kolay yıkanır, çabuk kurur, ütü gerektirmez ve deforme olmaz. 3 boyutlu esnekliğe sahiptir. QMax'in bu ürününü 30 derecede yıkamanız önerilmektedir. S / M, 36 - 38 bedene denk gelmektedir. Şık bir görünüme sahiptir ve günlük kullanım için uygundur.

Çoraplarınızı ve küçük parçalardan oluşan el bezi gibi çamaşırlarınızı makinede yıkarken, çamaşır yıkama ve koruma filelerinden yardım almanız gerekmektedir. Bu sayede kaybolma ve karışma derdinden kurtulmuş olursunuz. Bebeklerin kıyafetleri boyutları sebebiyle makine içerisinde kaybolabilecek çamaşırlardandır. Yine, kullanacağınız bebek fileleri sizi bu tip sorunlardan kurtaracaktır. 

QMax Dikişsiz Bayan İnce Askılı Atlet'i Migros Sanal Market'in İç Çamaşırıreyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM