yükleniyor

FUTURO RAHATLATICI DİRSEK DESTEĞİ S

MSMFUTURO RAHATLATICI DİRSEK DESTEĞİ S
  • Satış Fiyatı :
  • 0,70TL
Ürün notu
facebook share
35349253
Marka :Futuro
MSM

Ürün Açıklaması

 Futuro Rahatlatıcı Dirsek Desteği, küçük boy olup özellikle burkulmalar, gerilmeler, artrit, şişme gibi durumlarda kullanılır. Güçlü destek, dinlendirici sıcaklık ve rahatlık için nefes alan, teri emen dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Kişinin kendisine göre ayarlaması ve destek sağlaması için ayarlanabilir kapatıcıları vardır. Ayak bileği  kayışları ayak kemerini kaldırır ve destekler. Zarif tasarımı sayesinde ayakkabınızın içine kolayca girer ve belli olmaz. Sağ veya sol dirsekte kullanılabilir. 


Masa başında uzun süre çalışan kişiler, kas, iskelet sorunlarına maruz kalabiliyor. Bu sorunu basit yöntemlerle çözmek mümkün. İşte bunlardan birkaçı: Mouse kullanırken, kol kaslarınızı çok sıkmadan hafif dokunuşlarla işinizi yapın. Ekranın üst yüzeyi göz hizanızda olsun. Otururken kalça ve dizlerinizi aynı seviyede tutmaya özen gösterin. Kol destekli sandalyeler kullanın ve mutlaka dik oturun.


Bu ürünü, Migros Sanal Market’in,  Tıbbi Malzemeler reyonundan satın alabilir, 

tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

   MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM