yükleniyor

COLGATE 360 DERECE SURROUND SOFT DİŞ FIRÇASI

MSMCOLGATE 360 DERECE SURROUND SOFT DİŞ FIRÇASI
  • Satış Fiyatı :
  • 5,00TL
Ürün notu
facebook share
34043586
Marka :Colgate
MSM

Ürün Açıklaması

 Colgate 360° Surround Diş Fırçası Soft, 1+1  olarak Migros Sanal Market Diş Fırçaları kategorisinde bulunmaktadır. Dişin her 2 tarafını aynı anda temizler. Fırça başı çevresi temizleyicisi ulaşılması zor yerleri temizler.

Dişlerin arasındaki ve diş eti çizgisinin altındaki bakteri plağına ulaşabilen süper ince kıl uçlarına sahiptir. Dişlerinizi fırçalarken yanaklarınıza masaj yapan yüzeye sahiptir. Bu yüzeyle kötü kokulara neden olabilecek bakterilerin de bulunduğu dilinizi de temizleyebilirsiniz. Bu sayede daha fazla bakteri plağını temizlemeye yardımcı olur. Mavi kıl uçları süper incedir ve diş eti çizgisini derinlemesine temizler. Kırmızı fırça ucu ise arka dişlerin arasına ulaşabilecek şekilde tasarlanmıştır. Turuncu yuvarlak kıllar ise diş yüzeyindeki lekeleri çıkartarak beyazlatıcı etkiye sahiptir. 

Doğru şekilde diş fırçalamak için;


1) Diş fırçasını 45 derecelik açı ile diş ve dişeti birleşimine yerleştirin ve ufak dairesel hareketlerle en az 8-10 kez fırçayı yerinden kaldırmadan diş yüzeylerini fırçalayın. Daha sonra bir fırça boyu ilerleyerek aynı işlemi diş yüzeylerine uygulayın.

2) Dişlerin dil ve damak tarafına bakan iç yüzeylerini süpürme hareketiyle diş etinden dişe doğru hareket ettirerek fırçalayın.

3) Fırçayı dişlerinizin çiğneme yüzeyine yerleştirin ve ileri geri hareketlerle fırçalayın.

4) Ön dişlerin arka yüzeylerini fırçalayın

5) Fırçanızın arkasındaki yumuşak diş temizleyicisi ile dilinizi önden arkaya doğru fırçalayın.

Diş ipi kullanarak, dişlerinizdeki gözle göremediğiniz diş aralarını da temizleyerek çürüklerin oluşmasını önleyebilirsiniz.


Daha temiz, ferah ve sağlıklı bir ağız için, diş fırçalama işlemi bittikten sonra ağız çalkalama suyu kullanın. Mükemmel ağız sağlığınızı tamamlamak için son adım olarak diş ipi kullanın. Diş ipi ile dişlerinizin göremediğiniz yerlerini temizleyin. Düzenli diş ipi kullanımı, en etkin fırçalama tekniklerinin bile ulaşamayacağı diş aralarını temizleyerek bu bölgelerde bakteri plağı oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Yumuşak fırçasıyla 2'li paketinde bu ürüne Migros Sanal Market  Diş Fırçaları  kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM