yükleniyor

TOUCH ME PORTATİF GARDIROP

MSMTOUCH ME PORTATİF GARDIROP
  • Satış Fiyatı :
  • 86,00TL
Ürün notu
facebook share
40223114
Marka :Touch Me
MSM

Ürün Açıklaması

İthal Portatif Gardıropşık ve kullanışlıdır. Özellikle öğrenciler için oldukça kullanışlı bir üründür. İçi geniş olduğu için çok fazla eşya alabilir. Raflı ve askılıklı olmak üzere iki farklı bölmesi bulunmaktadır. Portatif oluşu ise taşıma kolaylığı sağlar. Dışı bezden olan bu gardırobun içi metal ayaklarla tutturulmuştur. birbirine geçebilen bu metal ayaklar çıkarılıp takılabildiği için kurulumundan sonra istendiğinde yeniden demonte edilerek taşınabilir. İçerisinde bir adet askılık bulunmaktadır. Kıyafetlerinizi tozdan ve kirden koruyan gardırop, fermuarlı yapısı sayesinde kıyafetlerinizi kolayca yerleştirmenize olanak tanır. Yazlıklarda kullanmak için de idealdir.

Pantolonlarınızı askılara asarken paça kısımlarını dışarıya denk getirmeniz size seçim yaparken kolaylık tanır. Askıların omuz kısımlarına yerleştireceğiniz sünger vatkalar sizi her seferinde ceketlerin ve gömleklerin omuzlarını ütüleme derdinden kurtaracaktır.

"İthal Portatif Gardırop"u Migros Sanal Market'inDolap Sistemlerikategorisinden satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyionline ya da kapıda kredi kartıile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM