yükleniyor

ZAMBAK (LİLYUM) TEKLİ SAKSIDA (FLOREKS)

MSMZAMBAK (LİLYUM) TEKLİ SAKSIDA (FLOREKS)
  • Satış Fiyatı :
  • 3,50TL
Ürün notu
facebook share
28901359
MSM

Ürün Açıklaması

 Zambak Lilyum Tekli Saksıda  bahçelerini, balkonlarını, evlerini, teraslarını rengarenk çiçeklerle süslemek isteyenler için ideal bir çiçektir. Zambaklar genellikle mayıs ayı gibi çiçeklenen ve sonbahara dek kalabilen bitkilerdir. Oldukça güzel bir kokuya sahip olan zambak bitkisinin çeşitleri vardır. Beyaz çiçekli olan lilyum,  mis zambağı  olarak da bilinir.

Lilyum susuzluğa dayanıklı bir çiçek türüdür.

 Ev bitkileri nizi zirai ilaçlar ile ilaçlamak siz ve bitkileriniz için sağlıklı değildir. Evdeki malzemeler ile de bitkilerinizi böceklerden korumanız mümkündür. Bir litre suyun içerisine bir yemek kaşığı arap sabunu  ve birkaç damla sıvı yağ ekleyin. Bu karışım ev bitkilerindeki böceklenmeler için etkili olacaktır. Bu uygulamanın özellikle güllerde meydana gelebilen böceklenmeler üzerinde etkili olduğu bilinmektedir. Böceklerin dokularının pH derecesi asidiktir. Arap sabunu kireç baz niteliği taşır. Bu sayede asidi kovucu etkide bulunur. Eğer bu işlemden sonra hala böceklenmeden kurtulamadıysanız, bir litre kadar suyun içerisine bir avuç kadar acı biber koyarak bir süre bekletin. Hazırladığınız suyu böceklenmeyi yok etmekte kullanabilirsiniz. 

Saksıda Lilyum Zambağı Migros Sanal Market'in  Çiçekler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM