yükleniyor

QMAX PARMAK ARASI ERKEK TERLİĞİ

MSMQMAX PARMAK ARASI ERKEK TERLİĞİ
  • Satış Fiyatı :
  • 2,00TL
Ürün notu
facebook share
51739786
Marka :Qmax
MSM

Ürün Açıklaması

Hafif oluşu nedeniyle yaz aylarında plajda en çok tercih edilen terlik çeşitlerinden biri de parmak arası terliklerdir. Qmax terliklerin arasından plaj şıklığınıza en uygun modeli seçerek yazı rahat ve hafif bir şekilde geçirebilirsiniz.

El ve ayaklar vücudun en çabuk yorulan ve tahriş olan bölgelerini oluşturur. Özellikle erkekler kapalı ayakkabıları daha fazla giydiğinden dolayı terleme, koku, mantar, deformasyon  gibi rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Bunları önlem alarak engellemek mümkün. Ayaklarınızda oluşan bu tahrip için gün sonunda düzenli olarak limon ve tuzla ayaklarınızı ovabilir, tuzlu suyun içinde bekleterek ödemden kurtulabilirsiniz. Parmaklarınızın arasını düzenli olarak sabunlu suyla yıkamak, kurulamak ve ayak nemlendiricilerinden  birini düzenli olarak kullanmak da önemli. Ayağınızı vurmayan, hava alan bir ayakkabı - terlik seçimini de gözardı etmeyin.

Lütfen tercih ettiğiniz numara ve renk seçeneklerini özel not alanında belirtiniz. Ürünler mağaza stokları ile sınırlıdır.

 Qmax Erkek Parmak Arası Terliği  Migros Sanal Market'in  Terlik  reyonundan satın alabilir,   tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM