yükleniyor

ITALIANA FIT 15 BURUNSUZ SOKET ÇORAP 52

MSMITALIANA FIT 15 BURUNSUZ SOKET ÇORAP 52
  • Satış Fiyatı :
  • 2,25TL
Ürün notu
facebook share
51070203
Marka :Italiana
MSM

Ürün Açıklaması

 Italiana Fit 15 Burunsuz Soket Çorap 52  özellikle kumaş pantolonların ve uzun eteklerin altında rahat etmenizi sağlayacak bir tercihtir. Hem topuklu ayakkabıların daha güzel görünmesini sağlar, hem de yaz günlerinde giymek için uygundur. Sahra rengi ile göz kamaştırır.

Tül çoraplarınızı, soketlerinizi giyerken karşılaşabileceğiniz en büyük sorun, çoraplarınızın kaçmasıdır. Tül çoraplar üretilirken kullanılan yeni nesil malzemeler sayesinde daha da dayanıklı hale gelmiş olsa da giyerken ve çıkarırken dikkatli olmakta fayda var. Çoraplarınızı giyerken kaçmamalarını sağlamak için öncelikle bacaklarınızın, ayaklarınızın ve ellerinizin bir krem vasıtasıyla yumuşatılmış olmasına özen göstermelisiniz. Bunun yanı sıra tırnaklarınızdaki pürüzlerin temizlenmesi ve tırnak kenarlarında oluşan fazlalıkların alınması çorapların kaçmaması için büyük önem taşır.

Italiana Fit 15 Burunsuz Soket Çorabı Migros Sanal Market'inBayan İnce Çorapları reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyionline ya da kapıda kredi kartıile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM