yükleniyor

ELSEVE DÖKÜLME KARŞITI MASKE 300 ML

MSMELSEVE DÖKÜLME KARŞITI MASKE 300 ML
  • Satış Fiyatı :
  • 19,90TL
Ürün notu
facebook share
35349202
Marka :L'oreal
MSM

Ürün Açıklaması

 Elseve Dökülme Karşıtı Maske ile , saçlarınız kökten uca güçlenir ve daha dayanıklı hale gelir. Saçlarınız daha güzel ve sağlıklı  görünür. Anında kolay taranır .  Koparak dökülmelere karşı arginine etkisi ile saça komple bakım yapar   ve saçı korur. Arginine saçın yeniden yapılandırılmasında rol oynayan en önemli aminoasitlerden biridir. Mikrosirkülasyonu hızlandırmasıyla bilinen Arginine, saçı kökten uca beslemeye yardımcı olur. 

Elseve'in Arginine içeren etkili formülü 3 etki sağlar: Saçı yeniden yapılandırır. Saç kökünü besler,  enerji verir,  saç büyümesini destekler .

Sıcak su, kafa derisindeki doğal yağı eritir. Bu doğal yağ, saçı tararke n veya fırçalarken tüm saç tellerine dağılır ve koruma ve parlaklık sağlar. Bu nedenle saçlarınızı çok sıcak suyla yıkamamaya özen gösterin. Maskeyi, temiz ve ıslak saçınızı masaj yaparak dipten uca doğru   uygulayın.

Migros Sanal Market    Şampuan Sonrası Ürünleri  kategorisinden ulaşabileceğiniz Elseve Dökülme Karşıtı Maske, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM