yükleniyor

RAKS SAÇ KURUTMA MAKİNASI 1200 W

MSMRAKS SAÇ KURUTMA MAKİNASI 1200 W
  • Satış Fiyatı :
  • 39,90TL
Ürün notu
facebook share
39396953
Marka :Raks
MSM

Ürün Açıklaması

 Raks Saç Kurutma Makinesi 1200 ürünü, kaymayı önleyen özel dokulu gövde yapısı ile ergonomiktir. 1200 Watt gücündedir. 2 hız, 2 ısı ayarı mevcuttur. Dar kurutma başlığı vardır. Pratik asma halkası ile portatif bir tasarıma sahiptir. Dayanıklı  malzemelerden üretilmiş olup, sağlam ve uzun ömürlüdür. 


Bu ürünü, Migros Sanal Market’in,  Kişisel Bakım    reyonundan satın alabilirsiniz.

Raks Saç Kurutma Makinesi 1200 ürününü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz

MSM

Ürün Detay

+6 Money hediye! 23 Temmuz – 5 Ağustos 2015 tarihleri arasında Sanal Market’ten, kayıtlı Money Club Kart, Money Bonus ile bu katalogdaki Money Topla ürünlerinden kazanacağınız Moneyler 2 gün içerisinde karta yüklenecek ve 31 Aralık 2015’e kadar kullanılabilecektir. Money Topla Ürünlerinden en fazla 100 Money kazanılabilir. Yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda Money kazanılamamaktadır. Eksik veya yanlış kişisel bilgi paylaşılmış Money Club Kartlar kampanya kapsamına dahil değildir. Aynı üründen günde en fazla 25 adet,kampanya boyunca ise 50 adet ürün alımında Money kazanılabilir. Her müşteri en fazla bir adet Money hediyeli ”Sana Özel Money ”ürünü alabilir. Kampanya ürün stokları ile sınırlıdır.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM