yükleniyor

MEDICA FORM VİSKO ORTOPEDİK YASTIK 60X41 CM MED - 014

MSMMEDICA FORM VİSKO ORTOPEDİK YASTIK 60X41 CM MED - 014
  • Satış Fiyatı :
  • 49,95TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 37,46TL
18.01.2018 - 31.01.2018  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
50303566
Marka :Medica Form
MSM

Ürün Açıklaması

''Konforda en üst seviyeyi arayanlar için'' sloganıyla tüketiciye ulaşan  Medica Form Visco Ortopedik Yastık  60 x 41 cm. ölçülerinde üretilmiştir.

Medica Form Ortopedik Yastıkların hava dolaşımı oldukça iyidir. Omurgayı destekler. Mükemmel tasarımı sayesinde her türlü yatış pozisyonuna uygundur. Uykudaki pozisyon ve basınç noktalarına uyum sağlayarak, hem başı hem de boynu destekler. Sabah dinç ve dinlenmiş olarak kalkmanıza yardımcı olur. 

 Visco süngerler  vücut ısısına ve ağırlığa duyarlıdır. Vücut şekli değiştiğinde her pozisyona göre ergonomik şekil alır. Yastık kılıfları elde veya makinede yıkanabilir. 

İnsan sağlığı ve konforu için özel olarak tasarlanmış bu ürünü tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

GENEL AÇIKLAMA:Visco süngerler vücut ısısına ve ağırlığa duyarlıdır. Vücut şekli değiştiğinde her pozisyona göre ergonomik şekil alır, hafızalıdır. Yastık kılıfları elde veya makinede yıkanabilir. Baş,boyun,omuz,bel,kalça,ayak ve siyatik ağrılarının oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Bel fıtığı, boyun ve sırt ağrıları, romatizma ve reflü gibi yaşam kalitesini etkileyen rahatsızlıklar için çözümler sunar. Kan dolaşımını rahatlatmaya yardımcı olur. MODEL AÇIKLAMASI: MED 14 60X41X11 CM. Açık hücreli viscoelastik malzemeden üretildiği için hava dolaşımı mükemmeldir. Omurgayı destekler. Kaslardaki acıyı, omuz – boyun bölgesini gevşeterek hafifletir. Mükemmel tasarımı sayesinde her türlü yatış pozisyonuna uygundur. Uykudaki pozisyon ve basınç noktalarına uyum sağlayarak, hem başı hem de boynu destekler. Sabah dinç ve dinlenmiş olarak kalkmanıza yardımcı olur. Yanlış yatmadan kaynaklanan horlama problemlerini gidermeye yardımcı olur. Hijyeniktir. Alerji yapmaz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM