yükleniyor

HIPP ORGANİK ELMALI PİRİNÇLİ BEBEK GOFRETİ 30 GR

MSMHIPP ORGANİK ELMALI PİRİNÇLİ BEBEK GOFRETİ 30 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 5,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
05046643
Marka :Hipp
MSM

Ürün Açıklaması

Bebeğinizin 8. ayından itibaren ihtiyacı olan besin değerleri gözetilerek hazırlanmış olan Hipp Organik Elmalı Pirinçli Bebek Gofreti 35 gr, B1 vitamini ilavesi ile bebeğinizin sağlıklı gelişimine katkıda bulunur. Özel kıvamı ve şekli ile diş çıkarma  döneminde damak kaşıntılarını gidermeye büyük destek olan ürün, bebeğinizin vitamin ihtiyacını karşılamasının yanı sıra eğlenceli bir atıştırmalık lezzet sunar.

 

Bebeğinize, ara öğünlerde ve dışarı gezmelerinizde atıştırmalık olarak yedirebileceğiniz bu doğal lezzet, annelerin işini kolaylaştırması açısından da pratiktir. % 100 GDO' suz içeriğiyle tamamen organik bileşenlerden üretilen Hipp Organik Elmalı Pirinçli Bebek Gofreti'ni bebeğinize güvenle yedirebilirsiniz. Ebeveyn kontrolünde yedirilmesi önerilmektedir.

 

 Anne sütünün ilk 6 ay bebek beslenmesine yettiğini, 6 aydan sonra tamamlayıcı beslenme metodu ile fiziksel ve zihinsel gelişimi desteklemek gerektiğini unutmayın! Bebeğin değişik tat, lezzet ve yapıda gıdalarla tanışması sağlıklı bir birey olmasının ilk anahtarıdır.

 

Elma ve pirinç karışımı ile bebeğinizin farklı lezzet ve kıvamdaki yiyeceklere alışmasına pozitif katkı sağlayan bu ürüne Migros Sanal Market'in Hazır Çocuk Yemekleri reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM