yükleniyor

BAKUGAN LİSANSLI ERKEK ÇOCUK PİJAMASI

MSMBAKUGAN LİSANSLI ERKEK ÇOCUK PİJAMASI
  • Satış Fiyatı :
  • 3,00TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
51055008
MSM

Ürün Açıklaması

 Bakugan Lisanslı Erkek Çocuk Pijaması , 7 ve 8 yaş aralığındaki erkek çocuklar için uygundur. Bakugan ; çocuklar tarafından sevilen, Japon çizgi televizyon dizisidir. Macera içeriklidir. Çocukların meraklısı olduğu Bakugan desenli pijama, yüzde 100 pamuktan üretilmiştir. Böylelikle kullanımı rahat olan pijamayı çocuğunuza güvenle giydirebilirsiniz.

Gün içinde ortaya çıkan bakteri ve tozları yatağa taşımamak için pijama kullanımı tavsiye edilir. Gün içinde oldukça aktif olan çocuklara pijama giydirilmesi tavsiye edilir.

Çocuklara uyku alışkanlığı kazandırmak için "uyku rutini" sağlanmalıdır. Çocuklar, bebeklik dönemlerinden itibaren belirli bir düzene ihtiyaç duyarlar. Uyku rutini sağlamak için şartlara uygun olarak bir uyku saati belirlenmeli ve bu saatten ödün verilmemelidir. Çocuğunuzun seveceği bir yatak giysisini benimsemesi, hoşlandığı bir oyuncağını veya battaniyesini yanına alması da düzenli ve sağlıklı uykunun destekleyici unsurlarıdır.

Bakugan Lisanslı Çocuk Pijamasını, Migros Sanal Market'in  Pijama, Gecelikler  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM