yükleniyor

HIPP ORGANİK PİRİNÇLİ YABAN MERSİNLİ BEBEK GOFRETİ 30 GR

MSMHIPP ORGANİK PİRİNÇLİ YABAN MERSİNLİ BEBEK GOFRETİ 30 GR
  • Satış Fiyatı :
  • 5,90TL
Ürün notu
Seçtiğim ürünlerin stoklarınızda olmaması halinde
  • (Bu seçeneği işaretlediğiniz takdirde, teslimat adresi bölümünde gireceğiniz telefondan aranacaksınız.)
facebook share
05046645
Marka :Hipp
MSM

Ürün Açıklaması

 Bebeğinizin 8. ayından itibaren  ihtiyacı olan besin değerleri gözetilerek hazırlanmış olan Hipp Organik Pirinçli Yaban Mersinli Bebek Gofreti 35 gr, B1 vitamini ilavesi ile bebeğinizin sağlıklı gelişimine  katkıda bulunur. Özel kıvamı ve şekli ile  diş çıkarma  döneminde damak kaşıntılarını gidermeye büyük destek olan ürün, bebeğinizin vitamin ihtiyacını karşılamasının yanı sıra eğlenceli bir  atıştırmalık lezzet  sunar. Ebeveyn gözetiminde verilmelidir.

 

 Bebeğinize, ara öğünlerde  ve dışarı gezmelerinde atıştırmalık olarak yedirebileceğiniz bu doğal l ezzet, annelerin işini kolaylaştırması açısından da pratiktir.  % 100 GDO' suz içeriğiyle tamamen organik bileşenlerden üretilen  Hipp Organik Pirinçli Yaban Mersinli Bebek Gofreti'ni  bebeğinize güvenle yedirebilirsiniz. Şeker ilavesi yoktur.

 

 Anne sütünün ilk 6 ay bebek beslenmesine  yettiğini, 6 aydan sonra tamamlayıcı beslenme metodu ile fiziksel ve zihinsel gelişimi  desteklemek gerektiğini unutmayın! Bebeğin değişik tat, lezzet ve yapıda gıdalarla tanışması sağlıklı bir birey olmasının ilk anahtarıdır.

 

Pirinç ve yaban mersini karışımı ile bebeklere hem doyurucu hem lezzetli bir alternatif sunan bu ürüne Migros Sanal Market'in  Hazır Çocuk Yemekleri  reyonundan ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM