yükleniyor

DURACELL ŞARJ EDİLEBİLİR AA KALEM PİL 1300 MAH 2'LI PAKET

MSMDURACELL ŞARJ EDİLEBİLİR AA KALEM PİL 1300 MAH 2'LI PAKET
  • Satış Fiyatı :
  • 21,90TL
Ürün notu
facebook share
39135750
Marka :Duracell
MSM

Ürün Açıklaması

 Duracell Şarj Edilebilir AA Kalem 1300 mAh Pil  teknolojisi daha fazla enerji, daha fazla verim ve daha fazla güç sunar. 1300 mAh gücündeki Duracell şarj edilebilir pil, her şarjda 45 saat kullanım sağlar. Şarjlı hali ile 6 ay saklanabilen piller AA sınıfındadır. Karbon pillere göre 10 kat daha uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Çevre dostudur ve şarj edilebilir.


Kompakt ve taşınabilir şarj cihazları size evde veya dışarıda hareket halindeyken şarj edilebilir pillerinizi şarj etme özgürlüğü sunar. Bu güçlü piller yüksek enerji çeken veya sık kullanılan cihazlar için idealdirler ve 4 kata kadar daha fazla fotoğraf çekmenize olanak sağlar. Yüzlerce defa şarj edilebilir.


 Duracell alkalin pil üretim tesisleri, yüksek geri dönüştürüm oranları ve en düşük CO2 emisyonlarıyla, yüksek enerji verimliliğine sahip tesislerden biridir. Duracell,  cıva, kadmiyum ve kurşun içermeyen alkalin piller üretmektedir.


 Biyoçözünür  ve  yenilenebilir ambalaj malzemeleri maksimum seviyede kullanılmaktadır. Alkalin pillerin yüzde 85’ten fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartonla paketlenmekte ve dış kutuların da yüzde 96’dan fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartondan üretilmektedir.


Bu ürünü, Migros Sanal Market’in, Pil  reyonundan satın alabilirsiniz.


Duracell Şarj Edilebilir Pil ürününü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

MSM
DURACELL ŞARJ EDİLEBİLİR AA KALEM PİL 1300 MAH 2'LI PAKET
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM