yükleniyor

DURACELL TURBO MAX ALKALIN AA KALEM PİL 2'LI PAKET

MSMDURACELL TURBO MAX ALKALIN AA KALEM PİL 2'LI PAKET
  • Satış Fiyatı :
  • 7,99TL
Ürün notu
facebook share
39135746
Marka :Duracell
MSM

Ürün Açıklaması

 Duracell Turbo Max Alkalin AA Kalem Pil 2'li Paket  teknolojisi daha fazla enerji, daha fazla verim ve daha fazla güç sunar. Yüzde 70 daha uzun süre dayanır. Her pilde 1.5 V  enerji mevcuttur. AA sınıfındaki Turbo Max alkalin pil, karbon pillere göre 10 kat daha uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Çevre dostudur.


 Power Check teknolojisi sadece Duracell Turbo ’ya özgü bir özelliktir. Pillerin yanında ve alt kenarında bulunan iki noktaya aynı anda 10 saniye süreyle basıldığında pil üzerindeki göstergeden pilin kalan gücünü görebilirsiniz.


Günlük enerji ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmış olan Duracell Turbo Alkalin Kalem pil, uzun kullanım ömrüne sahiptir ve ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda size daha fazla enerji sağlar. Oyuncaklar, uzaktan kumandalar, el fenerleri, radyolar vs. için idealdir.


Pilleri hiçbir şekilde deforme etmeyin veya sökmeye kalkmayın. Kullanılmış pilleri çöpe atmayın. Elektronik cihazları ve pilleri, kendilerine özel geri dönüştürülme ünitelerine bırakabilirsiniz.


 Duracell alkalin pil üretim tesisleri, yüksek geri dönüştürüm oranları ve en düşük CO2 emisyonlarıyla, yüksek enerji verimliliğine sahip tesislerden biridir. Duracell,  cıva, kadmiyum ve kurşun içermeyen alkalin piller üretmektedir.

 Biyoçözünür  ve  yenilenebilir ambalaj malzemeleri maksimum seviyede kullanılmaktadır. Alkalin pillerin yüzde 85’ten fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartonla paketlenmekte ve dış kutuların da yüzde 96’dan fazlası yüzde 100 geri dönüştürülmüş kartondan üretilmektedir.


Bu ürünü, Migros Sanal Market’in, Pil  reyonundan satın alabilirsiniz.


Duracell Turbo Max AA 2'li Paket ürününü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

MSM
DURACELL TURBO MAX ALKALIN AA KALEM PİL 2'LI PAKET
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM