yükleniyor

DURACELL ALKALIN MN 21 ÖZEL PİL

MSMDURACELL ALKALIN MN 21 ÖZEL PİL
  • Satış Fiyatı :
  • 5,50TL
Ürün notu
facebook share
39135755
Marka :Duracell
MSM

Ürün Açıklaması

 Duracell Alkalin 21 Pil    teknolojisi daha fazla enerji, daha fazla verim ve daha fazla güç sunar. Karbon pillere göre 10 kat daha uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Ürün içeriğinde toplam 1 adet pil bulunmaktadır. MN21 enerji sınıfındadır. Genellikle araç anahtarlıklarında ve kumandalarda kullanılmaktadır. Bu ürünü, Migros Sanal Market’in,  Pil    reyonundan satın alabilirsiniz.


 Teknik Bilgiler: 

Kimyası: Alkaline
Voltajı: 12V
Boyutu: 10.3 x 28.5 mm
Çapı 10.3 mm
Yükseklik 28.5 mm
Ağırlığı 7.4 gr


Pilleri hiçbir şekilde deforme etmeyin veya sökmeye kalkmayın. Kullanılmış pilleri çöpe atmayın. Elektronik cihazları ve pilleri, kendilerine özel geri dönüştürülme ünitelerine bırakabilirsiniz.


Duracell alkalin pil üretim tesisleri, yüksek geri dönüştürüm oranları ve en düşük CO2 emisyonlarıyla, yüksek enerji verimliliğine sahip tesislerden biridir. Duracell,  cıva, kadmiyum ve kurşun içermeyen alkalin piller üretmektedir.

 Biyoçözünür  ve yenilenebilir ambalaj malzemeleri  maksimum seviyede kullanılmaktadır. Alkalin pillerin % 85’ten fazlası % 100 geri dönüştürülmüş kartonla paketlenmekte ve dış kutuların da % 96’dan fazlası % 100 geri dönüştürülmüş kartondan üretilmektedir.


Duracell Alkalin 21 Pil ürününü, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

MSM
DURACELL ALKALIN MN 21 ÖZEL PİL
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM