yükleniyor

PAŞABAHÇE BORCAM 2'Lİ SET

MSMPAŞABAHÇE BORCAM 2'Lİ SET
  • Satış Fiyatı :
  • 26,00TL
Ürün notu
facebook share
33029302
Marka :Paşabahçe
MSM

Ürün Açıklaması

 Paşabahçe Borcam Seti  köşeli ve yuvarlak olmak üzere iki adet tepsiden oluşur. Bu tepsiler ısıya dayanıklı camdan imal edilmiştir. Kulpları pratik kullanım sağlar. Bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.

Borcam’ın üretiminde, soda-kireç camının kompozisyonuna ilave olarak, Bor oksit kullanılır. Bor oksit içermeleri nedeniyle, Borcam ürünlerin termal genleşme katsayısı düşüktür. Termal şoklara karşı mükemmel dayanışma gösterirler. Bu özellikleri sayesinde, Borcam ürünler ısıya dayanıklı fırın ve mutfak kabı olarak kullanılırlar.


Ürünleri elde yıkarken, kesinlikle cam için üretilen, cam ile kullanıma uygun olduğu belirtilen ve genellikle ovma yüzeyi mavi olan süngerlerin kullanılması önerilir. Özellikle bardakların ağzını temizlerken kullanılan uygun olamayan – sert süngerler ürünlerin ağzının dairesel olarak çizilmesine yol açmakta ve bu ürünler bulaşık makinesinde yıkandığında da söz konusu çiziklerin daha da belirgin hale geldiği görülmektedir. Ayrıca, ürünü çizebilecek yapıda olan toz halindeki temizlik maddelerinin kullanılması, aynı şekilde ürünlerin çizilmesine neden olacaktır.


"Çaya şeklini biz verdik!" diyen Paşabahçe 1935 yılından beri farklı tasarımları ile dikkat çekmektedir. Camın hijyenik dokusu sayesinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Migros Sanal Market'inServis Malzemelerireyonundan edinebileceğiniz Paşabahçe Borcam Setini tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.


MSM

Ürün Detay

Kare Borcam Ürün Özellikleri: 1950 cc 22x22 cm Yükseklik: 6,4 cm. Ovam Borcam Ürün Özellikleri: 2700 cc Yükseklik: 5 cm.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM