yükleniyor

FAKİR KULE TİPİ SERAMİK ISITICI TH 2000

MSMFAKİR KULE TİPİ SERAMİK ISITICI TH 2000
  • Satış Fiyatı :
  • 435,00TL
Ürün notu
facebook share
39150283
Marka :Fakir
MSM

Ürün Açıklaması

 Fakir Kule Tipi Seramik Isıtıcı TH 2000   ayarlanabilir ısı - zamanlayıcı fonksiyonu ile pratik ve hızlı bir şekilde ısınmanızı sağlar. İki seramik ısıtıcı plakanın ayrı ayrı kontrol edilebilme özelliği vardır.


4 farklı ayarlanabilir güç ayarı ile dilediğiniz ayarda ısınabilirsiniz.  (500W-1000W- 1500W-2000W) . Seramik ısıtıcı herhangi bir nedenden devrilse dahi, otomatik kapanma fonksiyonu devreye girer. Aşırı ısınmaya karşı korumalı  panel ızgara özelliği ile güvenlik seviyesi arttırılmıştır.


 Led ekran ve  uzaktan kumanda fonksiyonları ile oldukça kullanışlıdır. 1-12 saat arası zamanlayıcı fonksiyonu ile 75 derecelik salınım özelliği vardır.


Yer tasarrufu sağlayan, yenilikçi, ultra - ince  tasarım a sahip Fakir Kule Tipi Seramik Isıtıcı, ekstra stabilite için dayanıklı sert cam taban dan üretilmiştir. Toz filtresini çıkartarak kolayca temizleyebilirsiniz.


Fakir Kule Tipi Seramik Isıtıcıyı, Migros Sanal Market’in  Isıtma, Soğutma  reyonunda bulabilir, tek tıkla sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.


MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM