yükleniyor

HOME BASIX VISCO ORTOPEDİK YASTIK 60X40X23 CM

MSMHOME BASIX VISCO ORTOPEDİK YASTIK 60X40X23 CM
  • Satış Fiyatı :
  • 34,95TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 20,97TL
23.09.2017 - 29.09.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
50303568
Marka :Home Basix
MSM

Ürün Açıklaması

60 x 40 x 23 cm. ebatlarında satılan Visco ortopedik yastık ''uyku rahatlığı için'' sloganıyla tüketiciye ulaşmaktadır. Home Basix Visco Ortopedik Yastık , vücut ısısına ve ağırlığına duyarlıdır. Vücut konumuna şekil alan yastık, hafızalıdır.

Kan dolaşımını rahatlatan ortopedik yastık, omurgayı destekler. Kaslardaki acı, ağrı gibi hisleri zamanla ortadan kaldırır. Hijyenik ve sağlıklıdır. Her türlü yatış pozisyonuna uygundur. Gece boyunca rahat bir uyku uyumanıza ve sabahları dinç kalkmanıza yardımcı olur. Elde ve makinede yıkayabilirsiniz.

Gün içerisindeki yorgunluğunuzu atmanız için tek başına dinlenmek yeterli olmayacaktır. Bunun için doğru bir yatak ve yastık da son derece önemli. Ergonomik şekli ile boynunuzun ve omuzlarınızın doğal duruşunu destekleyen ortopedik yastıklar dinlenmenizi kolaylaştırır.

 Home Basix Visco Ortopedik Yastık ürününü Migros Sanal Market'in  Ev Tekstili, Yatak  reyonundan satın alabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.
MSM

Ürün Detay

*Vücut ısısına ve ağırlığa duyarlı. *Vücut konumuna göre şekil alır, hafızalı. *Kan dolaşımını rahatlatır. *Elde veya makinede yıkanabilir.
MSM
HOME BASIX VISCO ORTOPEDİK YASTIK 60X40X23 CM
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM