yükleniyor

F&D STELLA AYAKLI ŞEKERLİK

MSMF&D STELLA AYAKLI ŞEKERLİK
  • Satış Fiyatı :
  • 12,00TL
Ürün notu
facebook share
33029559
Marka :F&D
MSM

Ürün Açıklaması

 F&D Stella Ayaklı Şekerlik , kurşunsuz   kristal camdan   üretilmiştir. Özel kimyasal komposizyon ve üretim teknikleri sonucu yüksek dayanıklılığa sahiptir. F&D ayaklı şekerliğin ışık geçirgenliği %91'dir. Bu, camın kalitesini göstermektedir.

Parlak ve kapaklı şık bir tasarıma sahip ayaklı şekerlik ile misafirlerinize özel sunumlar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca odanızın şık bir dekor ürünü olarak kullanabileceğinizi unutmayın.

 Paşabahçe kalitesiyle üretilen F&D markalı ürünler, teknik özelliklerinde sahip olduğu üstünlüklerin yanı sıra, estetik ve fonksiyonellik açısından da son derece titiz çalışmalar sonucunda tasarlanmıştır.

F&D şekerlik, bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Cam ürünlerin yüzeyinde kötü stoklama ve kötü kullanım koşulları gibi durumlarda oluşan ancak gözle görülemeyen bozulmalar nedeniyle ürünler bulaşık makinesinde yıkandıktan sonra bulutlanmalar görülebilir. Ancak F&D cam kompozisyonu  bu olumsuz durumu da önleyecek şekilde geliştirilmiştir.

 Şişecam Araştırma Merkezi  laboratuvarlarında yapılan spektrofotometrik ölçümler sonucunda F&D camının ışık geçirgenliğinin olabilecek en yüksek değerde olduğu, ayrıca Avrupa Standardı  EN 12875 normlarına göre bulaşık makinesinde 2000 devir üzerinde yıkamaya dayanıklı olduğu belirlenmiştir.

 F&D Stella Ayaklı Şekerlik' i, Migros Sanal Market  Ürün Saklama  reyonunda bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı ile  gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM