yükleniyor

DURU NATURAL ZEYTİNYAĞLI SIVI SABUN 1,8 L

MSMDURU NATURAL ZEYTİNYAĞLI SIVI SABUN 1,8 L
  • Satış Fiyatı :
  • 11,90TL
Ürün notu
facebook share
29799515
Marka :Duru
MSM

Ürün Açıklaması

 Duru Natural Zeytinyağlı Sıvı Sabun,  2 lt. seviyesindedir.   Yüzde 100 doğal özlüdür. Zeytinyağlı formül ü ile cildin ihtiyacı olduğu   bakımı sağlar.

Temizlik sağlarken aynı zamanda nemlendirir, yumuşaklık kazandırır. Zeytinyağının   besleyici, canlılık verici özelliklerini Duru Natural sıvı sabunda hissedebilirsiniz.

Ellerimiz vücutta en çok kirlenen ve mikroorganizmalarla en çok temas eden organımızdır. Hastalık yapan mikroorganizmalar kişiden kişiye en çok eller yolu ile bulaşır. Bu nedenle  ellerin temizliğine ve hijyenine  yüksek derecede özen gösterilmelidir.  Ellerimizi en sağlıklı bir şekilde yıkamak ; bol sabun ve bol su ile olur. Ellerimizi yıkarken bilekleri de içine alacak şekilde, avuç içi, parmak araları, parmak uçları ve özellikle tırnak diplerini temizleyecek biçimde uygulama yapmalıyız.

Duru yedek şişe sıvı sabunu; Migros Sanal Market  Duş, Banyo  kategorisinde bulabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi  online ya da kapıda kredi kartı  ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM