yükleniyor

COLGATE 360 OPTİK BEYAZ ORTA 1+1 DİŞ FIRÇASI

MSMCOLGATE 360 OPTİK BEYAZ ORTA 1+1 DİŞ FIRÇASI
  • Satış Fiyatı :
  • 20,95TL
  • Money Club Kart Fiyatı :
  • 15,71TL
21.09.2017 - 04.10.2017  arasında geçerli fiyattır.)
Ürün notu
facebook share
34043590
Marka :Colgate
MSM

Ürün Açıklaması

 Colgate 360 Derece Optik Beyaz Orta Diş Fırçası  orta sertlikte fırçasıyla beyazlatıcı özelliğe sahiptir.

1 haftada 1 ton daha beyaz dişlere ulaşmayı hedefleyen diş fırçası, komple ağız temizliği sağlar ve beyazlatıcı etkiye sahiptir. Beyazlatıcı temizleyicileri diş macununu tutar; doğal ve daha beyaz bir gülümseme için etkin şekilde yüzeysel lekeleri çıkarmaya yardımcı olur. Parlatıcı fırça kılları; yüzeysel lekeleri uzaklaştırıp dişlerinizi parlatarak, dişlerinizin daha beyaz olmasına yardımcı olur ve ağzınızda ulaşılması zor yerleri temizler. Dil ve yanak temizleyicisi; kötü ağız kokusuna neden olabilecek bakteri plağını rahatça temizler.


Daha sağlıklı dişlere sahip olabilmeniz için;

 

Ağız problemlerinize uygun diş macunu kullanarak dişlerinizi uzun süreli koruma altına alın. Daha temiz, ferah ve sağlıklı bir ağız için, diş fırçalama işlemi bittikten sonra ağız çalkalama suyu kullanın. Mükemmel ağız sağlığınızı tamamlamak için son adım olarak diş ipi kullanın. Diş ipi ile dişlerinizin göremediğiniz yerlerini temizleyin. Düzenli diş ipi kullanımı, en etkin fırçalama tekniklerinin bile ulaşamayacağı diş aralarını temizleyerek bu bölgelerde bakteri plağı oluşumunu engellemeye yardımcı olur.


Orta sertlikteki fırçasıyla bu ürüne Migros Sanal Market Diş Fırçaları kategorisinden ulaşabilir, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM