yükleniyor

AUTOKIT KIŞLIK OTO BAKIM SETİ

MSMAUTOKIT KIŞLIK OTO BAKIM SETİ
  • Satış Fiyatı :
  • 16,90TL
Ürün notu
facebook share
44509334
Marka :Autokit
MSM

Ürün Açıklaması

Havalar soğumaya başladığında  araçların bakımı sürüş güvenliği açısından daha da kritik hale gelir. Autokit Kışlık Oto Bakım Seti , aracınızı kışa hazırlamak için  gerekli olan parçaları içerir. Kışlık oto bakım seti, her araçta bulunması gereken ve hayati öneme sahip olan bir settir. Ürün içeriğinde: Autokit cam buğu önleyici , autokit cam buz çözücü , Autokit 4 mevsim konsantre cam suyu , Autokit buz kazıyıcı kristal ve  temizleme bezi  bulunmaktadır.

 Oto bakım seti ile birlikte, düzenli olarak bakımını yaptığınız/yaptırdığınız aracınızla güvenli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

 Autokit cam buğu önleyici "Anti Fog" otomobil, ev ve bürolarınızda, vitrin, gözlük camları ve aynalarda buğulanmayı önleyerek kalıcı etki yapar. Buğulanmayı önlediği için uzun süre net görüş alanı sağlar. Aynı zamanda camlarınıza parlaklık veren buğu önleyici, rahat ve güvenilir bir sürüş emniyeti sağlar. Uygulanacak yüzeyin kuru ve temiz olmasına dikkat ediniz. Buğulanmamasını istediğiniz yüzeye püskürtünüz ve yumuşak antistatik bir bez ile tüm yüzeye yayınız.

 Autokit cam buz çözücü "Solvent Ice"   kışın otonuzun camlarında oluşan buz ve kırağıyı kolayca çözer. Bu sayede net ve güvenli bir görüş sağlar. Soğuk kış günlerinde, sizi cam temizleme zahmetinden kurtaran buz çözücü, özel formülü sayesinde camda tekrar buz oluşmasını geciktirir. Üstelik leke bırakmaz. Kapı kilitlerindeki buzlanmayı çözer. Autokit buz çözücü, donmuş ve buzlanmış yüzeye sıkılır ve beklemeden kuru bir bez ile silinir. İyi sonuç alınmamışsa işlemi tekrarlayınız.

 Autokit 4 mevsim konsantre cam suyu  "Antifrizli"  1 litrelik şişe içerisindedir. Antifirizli oto cam suyu, kışın otonuzdaki cam suyu deposundaki suyun donmasını engeller. Otomobilin ön camında oluşan buz ve kırağının çözülmesini kolaylaştırıp, buğulanmayı önleyerek, net bir yol görüşü sağlar. Silecek lastiklerinin cama tam temasını sağlayarak, silecek performansını artırır. Yağ, is, toz, haşere kalıntıları ve egzost gazlarından oluşan ön camdaki kirlenmeyi yok ede bu sayede açık ve güvenli görüş sağlar. Autokit buz kazıyıcı kristal ise kar, kırağı ve buzu temizlemenizde yardımcı olur.

Unutmayın; aracınızı kışa hazırlarken silecekler i mutlaka kontrol edin. Güvenli bir sürüş için hayati önemi olan silecek lerin zorlu kış günlerinde, yağmurda, karda iyi performans göstermesi için, eğer ki aşınmışsa mutlaka değiştirilmesi gerekir. Uzmanlar sileceklerin veya lastiklerinin en az yılda bir kez değiştirilmesini tavsiye ediyor.

 Migros Sanal Market Oto Bakım, Aksesuarları  kategorisinden ulaşabileceğiniz Autokit Kışlık Oto Bakım Seti 'ni, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün teslim alabilirsiniz.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM