yükleniyor

KOLESTON SET SAÇ BOYASI 8/0 AÇIK KUMRAL

MSMKOLESTON SET SAÇ BOYASI 8/0 AÇIK KUMRAL
  • Satış Fiyatı :
  • 16,90TL
Ürün notu
facebook share
34485117
Marka :Koleston
MSM

Ürün Açıklaması

Uzun süren parlaklık ve  yüzde 100 beyaz kapama etkisi  ile maksimum performans veren Koleston Naturals Saç Boyası, açık kumral tonlardadır. Saçlarınıza 8 haftaya kadar ilk günkü güzelliğiyle bakar. Büyüleyici saçlara sahip olmak için kullanabileceğiniz bu ürün sizi arzu ettiğiniz saçlara kavuşturur.  Uzun saçların  uç kısımları diğer yerlerine göre daha geçirgendir. Bu nedenle uzun saçlar boyanırken önce ortalarından başlanmalı sonra saç köklerinden uç kısımlara doğru gelinmelidir.


Eğer  kalın telli ve çok sık saçlarınız  varsa, her bölgenin aynı derecede boyanabilmesi için saçı bölümlere ayırarak boyamalısınız. İmkanınız varsa bir arkadaşınızdan yardım almanız işinizi daha da kolaylaştıracaktır. 

 
 

 Saçlarınızda yoğun parlaklık  için kullanabileceğiniz  Wella Koleston Saç Boyası 8/0 Açık Kumral ürününe,  Migros Sanal Market  Saç Boyaları  kategorisinden ulaşabilirsiniz. Mükemmel beyaz kapama sağlayan ürünü, tek tıkla online sipariş verebilir, ödemeyi online ya da kapıda kredi kartı ile gerçekleştirerek aynı gün içerisinde teslim alabilirsiniz.

MSM

Ürün Detay

Saçlarınıza 8 haftaya kadar süren yoğun ve kalıcı bir renk verir.Mükemmel beyaz kapama özelliği sunar.Yoğun Parlaklık Veren Bakım Kürü sayesinde saçlarınızda artan parlaklıkla,büyüleyici görünmenizi sağlar.
MSM

Kullanıcı Yorumları

Ürünlere yorum yapabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üye girişi yapmak için lütfen tıklayınız.

Önerileriniz

YükleniyorYükleniyor, lütfen bekleyiniz...
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
yükleniyor
Sayın Müşterimiz,

Sepetinize ürün eklemek ya da favori olarak işaretlemek için 'Üye Girişi' yapmanız gerekmektedir.
MSM
Üye Girişi  
MSM